FIFA Soccer Best
Bine ati venit in comunitate Fifa-Pro-Soccer-Best
FIFA Soccer Best
Bine ati venit in comunitate Fifa-Pro-Soccer-Best
FIFA Soccer Best
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Here are the best...
 
AcasaFifa BestGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ~Provocari~

In jos 
+6
PaNt3rA
Coco
Admin
10 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 170
Puncte : 444
Reputatie : 1
Data de inscriere : 04/05/2009

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 8:05 pm

Aici postati provocarile incheiate de voi . Pentru a fii luate in considerare , acestea necesita confirmarea !

Atentie !!! Nu editati mesajele.
Folositi Quote pnetru a adauga sau a elimina ceva .
Mesajele editate nu se vor lua in considerare !!!
Sus In jos
https://fifa-pro-soccer-best.forumgratuit.ro





Puncte : 0
Data de inscriere : 01/01/1970

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMar Iun 09, 2009 12:08 am

in urma unei provocari castigate de b.munchen impotriva lui mancity trec in contul lui bayern 50 de mil
Sus In jos
Coco




Numarul mesajelor : 46
Puncte : 103
Reputatie : -2
Data de inscriere : 26/05/2009

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMar Iun 09, 2009 12:09 am

c.ronaldo7 a scris:
in urma unei provocari castigate de b.munchen impotriva lui mancity trec in contul lui bayern 50 de mil

confirm
Sus In jos
PaNt3rA




Numarul mesajelor : 9
Puncte : 9
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/05/2009

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMar Iun 09, 2009 6:02 pm

In urma a 2 provocari vin de la Werder bremen la liverpool diego+Mertesaker
Sus In jos





Puncte : 0
Data de inscriere : 01/01/1970

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMar Iun 09, 2009 6:04 pm

.


Ultima editare efectuata de catre $3B! in Mar Iun 09, 2009 6:39 pm, editata de 2 ori
Sus In jos





Puncte : 0
Data de inscriere : 01/01/1970

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMar Iun 09, 2009 6:35 pm

In urma unei provocari Diego Mertezaker si Carragher de la Liverpool vin la Werder :X
Sus In jos
PaNt3rA




Numarul mesajelor : 9
Puncte : 9
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/05/2009

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMar Iun 09, 2009 6:39 pm

$3B! a scris:
In urma unei provocari Diego Mertezaker si Carragher de la Liverpool vin la Werder :X



nu se ia meciu in considerare...a folosit q+w
Sus In jos





Puncte : 0
Data de inscriere : 01/01/1970

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMar Iun 09, 2009 6:47 pm

PaNt3rA a scris:
$3B! a scris:
In urma unei provocari Diego Mertezaker si Carragher de la Liverpool vin la Werder :X



nu se ia meciu in considerare...a folosit q+w
BA da se ia deoarece era scoru 2-1 pt mine ..... si am dat pasa cu Q+A am scapat singur si am dat gol.. si am faqt 3-1 ... si vad k se oftica omu .... dar eu nu comentez nik ... sa nu mai zic k m`a dat 3 sferuturi din golurile primite in meciurile cu el au fost din corner in careu de 6 metrii ... asa k mai taci .... si nu te mai oftica eu nu am zis nik knd mi`ai luat jucatorii fii draq fair-play .... accepta infrangerea ... te`am batut ...
Sus In jos
PaNt3rA




Numarul mesajelor : 9
Puncte : 9
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/05/2009

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMar Iun 09, 2009 7:03 pm

$3B! a scris:
PaNt3rA a scris:
$3B! a scris:
In urma unei provocari Diego Mertezaker si Carragher de la Liverpool vin la Werder :X



nu se ia meciu in considerare...a folosit q+w
BA da se ia deoarece era scoru 2-1 pt mine ..... si am dat pasa cu Q+A am scapat singur si am dat gol.. si am faqt 3-1 ... si vad k se oftica omu .... dar eu nu comentez nik ... sa nu mai zic k m`a dat 3 sferuturi din golurile primite in meciurile cu el au fost din corner in careu de 6 metrii ... asa k mai taci .... si nu te mai oftica eu nu am zis nik knd mi`ai luat jucatorii fii draq fair-play .... accepta infrangerea ... te`am batut ...


Mah in regulemnt scrie ca nu ai voie q+w..mai lasama draq cu q+a...ai folosit qw..laso in plm de treaba...si treaba cu cornerelenu cred ca tiam dat gol din 6 m...ca in 6 m iese portaru la cornere si o prinde....si cu torres tiam dat gol din centrare din actiune nu din cornere
Sus In jos





Puncte : 0
Data de inscriere : 01/01/1970

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMar Iun 09, 2009 7:07 pm

PaNt3rA a scris:
$3B! a scris:
PaNt3rA a scris:
$3B! a scris:
In urma unei provocari Diego Mertezaker si Carragher de la Liverpool vin la Werder :X



nu se ia meciu in considerare...a folosit q+w
BA da se ia deoarece era scoru 2-1 pt mine ..... si am dat pasa cu Q+A am scapat singur si am dat gol.. si am faqt 3-1 ... si vad k se oftica omu .... dar eu nu comentez nik ... sa nu mai zic k m`a dat 3 sferuturi din golurile primite in meciurile cu el au fost din corner in careu de 6 metrii ... asa k mai taci .... si nu te mai oftica eu nu am zis nik knd mi`ai luat jucatorii fii draq fair-play .... accepta infrangerea ... te`am batut ...


Mah in regulemnt scrie ca nu ai voie q+w..mai lasama draq cu q+a...ai folosit qw..laso in plm de treaba...si treaba cu cornerelenu cred ca tiam dat gol din 6 m...ca in 6 m iese portaru la cornere si o prinde....si cu torres tiam dat gol din centrare din actiune nu din cornere
bha omule qm poti sa minti atata ???? mi`ai dat gol din corner ai dat cu Q+D daia tare la semiintaltime si mi`ai dat gol.. oriqkm nu te mai agita k diego si mertezaker snt la mine Wink Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Sus In jos





Puncte : 0
Data de inscriere : 01/01/1970

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMar Iun 09, 2009 7:09 pm

PaNt3rA a scris:
$3B! a scris:
PaNt3rA a scris:
$3B! a scris:
In urma unei provocari Diego Mertezaker si Carragher de la Liverpool vin la Werder :X



nu se ia meciu in considerare...a folosit q+w
BA da se ia deoarece era scoru 2-1 pt mine ..... si am dat pasa cu Q+A am scapat singur si am dat gol.. si am faqt 3-1 ... si vad k se oftica omu .... dar eu nu comentez nik ... sa nu mai zic k m`a dat 3 sferuturi din golurile primite in meciurile cu el au fost din corner in careu de 6 metrii ... asa k mai taci .... si nu te mai oftica eu nu am zis nik knd mi`ai luat jucatorii fii draq fair-play .... accepta infrangerea ... te`am batut ...


Mah in regulemnt scrie ca nu ai voie q+w..mai lasama draq cu q+a...ai folosit qw..laso in plm de treaba...si treaba cu cornerelenu cred ca tiam dat gol din 6 m...ca in 6 m iese portaru la cornere si o prinde....si cu torres tiam dat gol din centrare din actiune nu din cornere

scz k ma bag admin dar eu chiar il cred knd zice k a dat Q+A pt k am inceput sa descopar si eu k dai mai bn cu Q+A dekt Q+W knd stii fifa bn dak omul e pilaf la fifa si nu stie combinatiile la fifa e treaba lui
Sus In jos





Puncte : 0
Data de inscriere : 01/01/1970

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMar Iun 09, 2009 8:09 pm

in urma unei provocari 70 de mil din bugetul lui ManChester City vin la Werder Very Happy
Sus In jos
Coco




Numarul mesajelor : 46
Puncte : 103
Reputatie : -2
Data de inscriere : 26/05/2009

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMar Iun 09, 2009 8:10 pm

$3B! a scris:
in urma unei provocari 70 de mil din bugetul lui ManChester City vin la Werder Very Happy

Confirm
Sus In jos





Puncte : 0
Data de inscriere : 01/01/1970

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMar Iun 09, 2009 9:17 pm

vine de la manchester city la Ac milan Onuocha de 90... king
Sus In jos
PaNt3rA




Numarul mesajelor : 9
Puncte : 9
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/05/2009

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMar Iun 09, 2009 10:03 pm

c.ronaldo7 a scris:
PaNt3rA a scris:
$3B! a scris:
PaNt3rA a scris:
$3B! a scris:
In urma unei provocari Diego Mertezaker si Carragher de la Liverpool vin la Werder :X



nu se ia meciu in considerare...a folosit q+w
BA da se ia deoarece era scoru 2-1 pt mine ..... si am dat pasa cu Q+A am scapat singur si am dat gol.. si am faqt 3-1 ... si vad k se oftica omu .... dar eu nu comentez nik ... sa nu mai zic k m`a dat 3 sferuturi din golurile primite in meciurile cu el au fost din corner in careu de 6 metrii ... asa k mai taci .... si nu te mai oftica eu nu am zis nik knd mi`ai luat jucatorii fii draq fair-play .... accepta infrangerea ... te`am batut ...


Mah in regulemnt scrie ca nu ai voie q+w..mai lasama draq cu q+a...ai folosit qw..laso in plm de treaba...si treaba cu cornerelenu cred ca tiam dat gol din 6 m...ca in 6 m iese portaru la cornere si o prinde....si cu torres tiam dat gol din centrare din actiune nu din cornere

scz k ma bag admin dar eu chiar il cred knd zice k a dat Q+A pt k am inceput sa descopar si eu k dai mai bn cu Q+A dekt Q+W knd stii fifa bn dak omul e pilaf la fifa si nu stie combinatiile la fifa e treaba lui



Bai fratilor lastio in plm ca stiu ce fel se duce mingea cand dai q+a si cand dai q+w..ala a fost q+w no mai aburiti atat cu q+a...jucati in plm klumea daca jucati nu cu q+wcu cacaturi din astea...daca sunteti buni jucati mingea pe jos nu numai q+w aveti in cap....aaaaa da scuzti-ma...jucam si yo cu q+w cand eram incepator:))Smile)Smile)Smile)Smile)


Si u ala cu Bayern nu te mai baga ca nu ai jucat u si nu stii ce a dat el...am jucat 3 meciuri cu el si a folosit numai A simplu....dc nu a folosit q+a?si in ultimu meci a folosit q+a?lasatio balta=))


Si mai e cv..cand dai q+a se incarca in bara de jos dar la el nu sa incarcat deloc...incercati si voi si vedeti ca la q+a se incarca in bara....
Sus In jos





Puncte : 0
Data de inscriere : 01/01/1970

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMar Iun 09, 2009 11:17 pm

vine podolsky de la bayern la ac milan
Sus In jos





Puncte : 0
Data de inscriere : 01/01/1970

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMar Iun 09, 2009 11:18 pm

zwzy a scris:
vine podolsky de la bayern la ac milan

confirm
Sus In jos





Puncte : 0
Data de inscriere : 01/01/1970

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMier Iun 10, 2009 12:03 am

vine benzema de la lyon la ac milan..... =))

king
Sus In jos





Puncte : 0
Data de inscriere : 01/01/1970

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMier Iun 10, 2009 12:03 am

zwzy a scris:
vine benzema de la lyon la ac milan..... =))

king



conf!!
Sus In jos





Puncte : 0
Data de inscriere : 01/01/1970

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMier Iun 10, 2009 12:35 am

in urma mai multor provocari vin de la lyon la ac milan cris+juninho+govou+grosso+toulalan


king
Sus In jos





Puncte : 0
Data de inscriere : 01/01/1970

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMier Iun 10, 2009 1:30 am

Vine podolski de la Milan la Werder Very Happy :X
Sus In jos





Puncte : 0
Data de inscriere : 01/01/1970

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMier Iun 10, 2009 1:31 am

$3B! a scris:
Vine podolski de la Milan la Werder Very Happy :X


conf
Sus In jos





Puncte : 0
Data de inscriere : 01/01/1970

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMier Iun 10, 2009 3:56 am

vin de la inter la ac milan quaresma+cordoba

king
Sus In jos
mihaiii

mihaiii


Numarul mesajelor : 18
Puncte : 20
Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/05/2009

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMier Iun 10, 2009 3:58 am

zwzy a scris:
vin de la inter la ac milan quaresma+cordoba

king
conf
Sus In jos
RaPDoG

RaPDoG


Numarul mesajelor : 35
Puncte : 35
Reputatie : 0
Data de inscriere : 21/05/2009

~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitimeMier Iun 10, 2009 5:26 am

Vine de la Werder Bremen , Naldo la Chelsea Basketball
Sus In jos
Continut sponsorizat





~Provocari~ Empty
MesajSubiect: Re: ~Provocari~   ~Provocari~ Icon_minitime

Sus In jos
 
~Provocari~
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FIFA Soccer Best :: Others :: Arhiva-
Mergi direct la: